HD İskender

Kariyer

BAŞARIYA GİDEN KARİYER YOLCULUĞU

HD Holding olarak Türkiye genelindeki 300'e yakın restoranımızda, yılda 40 milyon misafiri ağırlamanın büyük gururunu yaşıyoruz. Ödüller ile taçlanan başarılarımızın ardında işini azim ve tutku ile yapan güçlü bir ekip var. Şirketimizin yenilikçi ve öncü vizyonundan ilham alıp kusursuz çalışma ilkesini benimseyerek çalışan uzman kadromuz sayesinde geleneksel iskender lezzetini ve kaliteli hizmetlerimizi her geçen gün daha fazla kişi ile buluşturmayı hedefliyoruz.

HD İskender Ailesi’nin profesyonel çalışma mutfağına katılarak işimize tat, başarımıza başarı katacak yeni ekip arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz. Eğer siz de yiyecek - içecek sektöründe kariyerinizde yükselmek isterseniz İnsan Kaynak bölümümüz ile irtibata geçebilirsiniz.

HD İskender

HD İnsan Kaynaklarına Başvurmak Çok Kolay!

HD Ailesi’ne katılmak artık çok daha hızlı ve kolay! Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding olarak tüm iş arayanlara MÜJDE! Artık tüm adaylarımıza bir telefon kadar yakınız! Biz HD İskender, HD Döner, Pidem ve Makarnam markalarımız ile tüm Türkiye’de 300'e yakın restoranı bulunan en büyük yerli restoran zinciriyiz!

1. WhatsApp Başvuru Hattı: 0530 258 73 29 Adınız-soyadınız, telefon numaranız ve ikametgâh adresiniz ile başvuru yaptığınız pozisyonu belirterek WhatsApp numaramız üzerinden mesaj ya da videonuz ile başvuruda bulunabilirsiniz.
2. Sorularınız için ik@hdiskender.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilir veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Haydi sen de durma! HD Ailesi’nin bir parçası ol. Bir tek sen eksiksin!

1
Kişisel Bilgileriniz
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.
2
İŞ DENEYİMİ
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.
3
REFERANS BİLGİLERİ
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.