HD İskender

Kariyer

Lezzetimize Lezzet Başarılarımıza Başarı Katacak O Kişiyi Arıyoruz!

HD Holding olarak bugün Türkiye genelinde 300’e yakın restoranımızda, yılda 40 milyon misafir ağırlıyoruz. Onları uzmanlığımız ve lezzetlerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurunun, başarının arkasında ise güler yüzlü, enerjik, işini aşk ve ustalıkla yapan büyük bir ekip var.

Şimdi, geleneksel iskender lezzetini daha fazla misafirimizle buluşturacak ve lezzetimize lezzet, başarılarımıza başarı katacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Aradığımız o kişi sensen bu ilana başvur, hemen tanışalım.

HD İskender

HD Ailesine Katılın!

HD Ailesi’ne katılmak artık çok daha hızlı ve kolay! Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding olarak tüm iş arayanlara MÜJDE! Artık tüm adaylarımıza bir telefon kadar yakınız! Biz HD İskender, HD Döner, Pidem ve Makarnam markalarımız ile tüm Türkiye’de 300'e yakın restoranı bulunan en büyük yerli restoran zinciriyiz!

1. 0530 258 73 29 WhatsApp Başvuru Hattı’mıza; ad soyad, iletişim numarası, ikametgah bilgisi (il, ilçe), başvuru yaptığın pozisyonu mesaj at veya bu bilgileri söylediğin videonu paylaş! Biz de hemen seni arayalım.
2. Bize ulaşmak için aşağıdaki formu da doldurabilirsin. Soruların olursa ik@hdiskender.com mail adresinden bize ulaşabilirsin.

Haydi sen de durma! HD Ailesi’nin bir parçası ol. Bir tek sen eksiksin!

1
Kişisel Bilgileriniz
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.
2
Son İş Deneyiminiz
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.
3
Referans İletişim Bilgileriniz
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.