HD İskender

Franchise

Franchise

HD İskender’in En Yeni Temsilcisi Olmak İster misiniz?

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD Holding olarak Türkiye genelinde 50'den fazla ilde, 300’e yakın restoranımızla faaliyet gösteriyoruz. 3.000’ün üzerinde çalışanımızla her yıl 40 milyon misafir ağırlayan büyük bir aileyiz. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek misafirlerimize uygun fiyatla sunuyoruz.

Geleneksel iskender lezzetini ilk kez alışveriş merkezine taşıyan HD İskender markamız ile Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, HD İskender markamızı ve geleneksel iskender lezzetini daha fazla kişiyle buluşturacak, hep birlikte daha da büyüyeceğimiz ve kazanacağımız yol arkadaşları arıyoruz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. HD Holding tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi HD Holding tarafından yönlendirilir.

Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir. Sorularınızı franchise@hdiskender.com mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan iletebilirsiniz.

1
Kişisel Bilgileriniz
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.
2
Belirlediğiniz Bir Yer Varsa
Görüşleriniz bizim için çok önemli, öncesinde sizi biraz tanımak isteriz.